Automatyczny szlaban Came G3250

Szlaban Came G3250 przeznaczony do wąskich przejazdów do pracy intensywnej, wyposażony w ramie tubowe odporne na silne podmuchy wiatru.
Samoblokujący siłownik elektromechaniczny 24V. Obudowa z ocynkowanej i lakierowanej stali RAL 7024. Posiada wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym dekoderem radiowym, wbudowany uchwyt mocowania ramienia oraz sprężyny wyważające ramię. Minimalny czas otwarcia 2s. Praca intensywna

Szlaban Came G3250
Szlaban Came G3250

Szlabany G3250 są oferowane w komplecie wraz z płytą i kotwami służącymi do zabetonowania ich.
Niezawodna i prosta konstrukcja, obsługuje ramię o długości użytkowej do 3,25 m.
Szlabany z serii Gard z silnikiem 24 V są idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych, parkingów zbiorowych oraz obiektów przemysłowych.
Niskonapięciowy silnik 24 V D.C. zapewnia maksymalną sprawność umożliwiając ciągłą prace w miejscach gdzie jest ona wymagana.
Szlaban Came G3250 można wyposażyć w ZASILANIE AWARYJNE. Karta awaryjnego zasilania automatycznie rozpozneje brak zasilania z sieci 230 V i aktywuje zasilanie awaryjne z akumulatorów.

Szlabany GARD 3250 stosowane są do kontroli dostępu do obiektów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych i parkingów zbiorowych, garaży podziemnych, obiektów handlowych.
Czujnik amperometryczny wykrywa pojawiające się przeszkody i pozwala na natychmiastowe zatrzymanie lub odwrócenie ruchu ramienia. Szlaban wyposażony jest w fotokomórki dla bezpieczeństwa pojazdów znajdujących się pod ramieniem szlabanu.
Kompletne ramię półeliptyczne wyposażono w profil antyuderzeniowy, wzmocnienie wewnętrzne, listwę świetlną oraz odblaskowe naklejki. Szlabany Came dostarczamy z płytą fundamentową i kotwami mocującymi.
Szlaban Came G 3250 można wyposażyć w sterownik sygnałów pojazdów uprzywilejowanych ( karetka, straż, policja ) sterownik GSM, karty magnetyczne, kamerę do odczytu tablic rejestracyjnych, czytniki kart dalekiego zasięgu.
Dostawa szlabanu do odbiorcy gratis, szlaban można zamówić z montażem oraz dostosowaniem do systemu parkingowego odbiorcy końcowego.

Szlaban G3250 posiada wysoką trwałość średnia ilość cykli do naprawy to około 5000000

Dane techniczne:
zabezpieczenie ochronne IP 54
zasilanie: 230 V
zasilanie silnika 24 V DC 50/ 60 Hz
moc silnika 300W
pobór prądu 15 A
szybkość otwarcia do 2-6 s
praca intensywna
temperatura pracy od -20C do +55C

Skład zestawu

Jednostka szlabanu 24V CAME GARD G3250
Ramię proste półeliptyczne CAME G03250-K długość 3,5m
Odblaskowe naklejki ostrzegawcze
Akcesoria montażowe
Instrukcja w języku polskim
Karta gwarancyjna
Paragon/Faktura VAT