Perfekcyjnie zaprojektowane Perfekcyjnie wykonane Perfekcyjnie zamontowane tak w trzech słowach można określić nasze automatyczne systemy parkingowe.

Automatyczny system parkingowy
System parkingowy

Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu automatycznego systemu parkingowego można powiedzieć że automatyczny system parkingowy jest szyty na miarę dla każdego klienta. Służymy doradztwem doborem urządzeń a potem opieką techniczną.

Wykonujemy systemy dla każdego obiektu jak Hotele Szpitale Biurowce Ośrodki Wczasowe i Rekreacyjne Centra Handlowe.

Wjazd automatyczny na parking składa się z następujących elementów:

  • Terminal wjazdowy ( bileterka )
  • Pętla indukcyjna przy terminalu wjazdowym aktywująca terminal po najechaniu pojazdu
  • Szlaban automatyczny wjazdowy
  • Pętla indukcyjna przy szlabanie zamykająca szlaban po opuszczeniu tej strefy przez pojazd

Pojazd jest w tej chwili na parkingu i ma bezpłatny okres ustawiany przez administratora na wyjazd np. 30 min, 1 godz po przekroczeniu tego czasu klient musi opłacić parkowanie. Następuje to w kasie manualnej obsługiwanej przez pracownika lub w kasie automatycznej zależy to od wersji zainstalowanej na parkingu.

Po opłaceniu pobytu na parkingu klient ma czas np. 15 min na opuszczenie strefy płatnej, jeżeli tego nie zrobi musi ponownie opłacić pobyt.

Wyjazd automatyczny z parkingu składa się z następujących urządzeń:

  • Terminal wyjazdowy czytający opłacony bilet
  • Pętla indukcyjna aktywująca terminal po wykryciu pojazdu
  • Szlabanu wyjazdowego
  • Pętli indukcyjnej zamykającej szlaban po opuszczeniu strefy płatnej

W ten sposób zorganizowany płatny parking zapewnia szczelność i jest odporny na próby nieautoryzowanego wjazdu i wyjazdu.

Posiadamy wiedzę na temat rentowności takich parkingów możemy wykonać symulację dochodów za pomocą specjalnego oprogramowania. Z doświadczenia wiemy że parking o pojemności 50 samochodów potrafi w ciągu 3-5 miesięcy w pełni się zamortyzować.

Nasze systemy parkingowe automatyczne oferujemy również w formie leasingu w praktyce parking bez problemu zarabia na ratę i w wielu przypadkach zarabia w tym czasie.

Mamy duże doświadczenie w tym temacie zapraszamy do kontaktu celem wstępnej oceny konfiguracji parkingu i potrzebnych urządzeń e/w zrobienia wstępnego kosztorysu wykonania systemu parkingowego.

System parkingowy autoryzowany dystrybutor