Systemy parkingowe

 

Parkingowe systemy

Parkingowe systemy

 

Automatyczne Systemy parkingowe instalujemy od 2001 r pomimo upływu czasu i wysokiego postępu technologicznego działają do tej pory i spełniają swoją rolę.
Wykonaliśmy kilkadziesiąt instalacji w całym kraju na obiektach hotelowych biurowych centrach handlowych ośrodkach wypoczynkowych.
Wykonujemy montaż serwis szlabanów parkingowych, montaż automatycznych systemów parkingowych na małych parkingach jak również na bardzo dużych zlokalizowanych przy centrach handlowych biurowcach lotniskach.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w instalacji urządzeń parkingowych, doświadczonych współpracowników. Instalujemy urządzenia parkingowe renomowanych firm europejskich zapewniających szybkie dostawy sprzętu, posiadające filie i magazyny w Polsce.

Bft sklep

Bft sklep

Wykonujemy kompletacje urządzeń do systemów parkingowych szlabanów parkingowych terminali wjazdowych wyjazdowych kas manualnych i automatycznych, materiały i akcesoria eksploatacyjne.
W naszym magazynie zlokalizowanym w Warszawie posiadamy bogaty wybór materiałów eksploatacyjnych, podstawowych urządzeń i części zamiennych.

Posiadamy w ofercie proste i tanie systemy jak i droższe w pełni automatyczne i bezobsługowe.

Oferujemy montaż i serwis automatycznych systemów parkingowych, szczególną uwagę przywiązujemy do starannego wykonania instalacji i połączeń elektrycznych co się przekłada na bezawaryjną pracę, w niektórych przypadkach wykonujemy instalacje hermetyczne wodoodporne.

Dbamy o klienta jak i o swoją reputację terminowo i perfekcyjnie realizujemy zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu

Anpark