Automatyczne blokady parkingowe

Automatyczne blokady parkingowe na pilota składane opuszczane podziemne do blokowania miejsc parkingowych dla parkingów wielostanowiskowych.

Blokady parkingowe
Parkingowe blokady

Blokada parkingowa łańcuchowa Came CAT długość łańcucha do 16 m sterowana pilotem do blokady miejsc parkingowych indywidualnych, automatyczne podnoszenie po wjechaniu pojazdu.

Poniżej pełna oferta blokad parkingowych oferowanych przez firmę Anpark

Blokada parkingowa opuszczana pod ziemię

Blokada parkingowa opuszczana
Blokada parkingowa podziemna

Podziemna blokada opuszczana wykonana z solidnej grubościennej rury o średnicy 108 mm, wysokość w stanie wysuniętym 60 cm. Posiada ocynkowaną obudowę do wkopania o wysokości 70 cm. W stanie opuszczonym jest równa z poziomem nawierzchni i odporna na najazd samochodu nawet ciężarowego.

Parkingowa blokada opuszczana ma zastosowanie do ograniczenia ruchu na placach uliczkach osiedlowych i innych miejscach gdzie blokowany jest ruch samochodowy ale dopuszczony ruch pieszych i rowerów.

Składane blokady parkingowe na pilota

Składana blokada parkingowa
Składana blokada parkingowa

Automatyczne blokady parkingowe składane UNIPARK do indywidualnych miejsc parkingowych. Zapewniają rezerwację twojego miejsca parkingowego, sterowane pilotem napęd zapewnia silnik 24V.
Blokada posiada funkcję amperometrycznego wykrywania przeszkód, po wykryciu przeszkody następuje automatyczne zatrzymanie ruchu blokady.
Tradycyjne blokady miejsca parkingowego wiążą się z kłopotliwą koniecznością wysiadanie z pojazdu. Oferowana przez nas blokada posiada zdalny system sterowania – otwierania i zamykanie blokady dokonujemy przy pomocy pilota. Sprawdza się w każdych warunkach dobrze zabezpieczona antykorozyjnie. W razie zaniku zasilania sieciowego możliwe jest zasilanie z akumulatora, który jest ładowany automatycznie po powrocie napięcia w sieci.