Kontrola dostępu na parking hotelowy

System parkingowy hotelowy – Najprostszym a zarazem najtańszym parkingowym systemem hotelowym jest ACCO czytnik kart umieszczony przed szlabanem wjazdowym na parking, karty wydawane są klientowi przy meldunku w hotelu, po zakończeniu pobytu są kasowane z systemu wszystkie czynności wykonuje pracownik recepcji.
Panel jest prosty w obsłudze tani ale ma wiele możliwości rozbudowy i modernizacji.
Dużą zaletą systemu ACCO jest rozbudowane oprogramowanie ACCO-SOFT-LT pozwalające na łatwe skonfigurowanie systemu i administrowanie nim.

Program hotelowy
System parkingu hotelowego

System parkingowy hotelowy

System pozwala na pełną kontrolę nad parkingiem hotelowym, rejestruje wjazdy i wyjazdy. Można dodać dodatkowe czytniki wejścia/wyjścia i przypisać kartę magnetyczną parkingową do tych czytników.
Oprogramowanie systemu parkingowego zapewnia ” szczelność parkingu” nie pozwala na użyczenie karty parkingowej, by użyć karty ponownie trzeba wyjechać z parkingu.
Instalacja parkingowego systemu hotelowego pozwala zwiększyć przychody generowane z parkingu poprzez jego uszczelnienie.
Oferowane przez nas produkt to bardzo zaawansowany system parkingowy, z niemal nieograniczonymi możliwościami pod kątem dostępnych konfiguracji i dopasowania do potrzeb użytkownika.
Dzięki przełomowym rozwiązaniom parkingowym Acco uwzględniono cały szereg wymagań związanych z sektorem hotelowym. Anpark oferuje w pełni zintegrowane aplikacje, które działają optymalnie dla Ciebie i Twoich gości.

Systemy parkingowe hotelowe GSM

Dla hoteli poszukujących taniego systemu parkingowego posiadamy w ofercie sterowanie szlabanami GSM.
Szlabany otwierane są przez klienta za pomocą telefonu komórkowego, aktywowanie numeru, wykonywane jest w recepcji, po opuszczeniu hotelu numer jest kasowany przez recepcję.
Obsługa programu jest wykonywana przez internet jest bardzo intuicyjna, nie wymaga wysokich umiejętności w obsłudze komputera i internetu.
Program nie nalicza żadnych kosztów wykonywanych połączeń, polega na „puszczeniu sygnału”, następnie automatycznie przerywa połączenie oraz następuje otwarcie szlabanu, szlaban zamyka się automatycznie po przejechaniu samochodu pod szlabanem.
System hotelowy GSM sprawdził się w wielu instalacjach dla hoteli oraz wspólnot mieszkaniowych na terenie kraju. Nie generuje żadnych kosztów eksploatacyjnych, nie wymaga prowadzenia instalacji elektrycznych oraz czynności konserwacyjnych.