Systemy parkingowe garażowe automatyczne bezobsługowe

Systemy parkingowe garażowe pozwalają sprawnie zarządzać parkingiem od kilku do kilkuset użytkowników. W każdym przypadku projekt dostosowujemy do charakterystyki zapotrzebowania danego obiektu, ale też oczekiwań i wymagań właściciela parkingu.
Do oferowanych systemów posiadamy w ofercie sprawdzone i wytestowane w wielu instalacjach szlabany parkingowe Bft Beninca Came Faac Nice.

Dla parkingów o średniej wielkości polecamy system parkingowy garażowy Bft Espas 20

System parkingowy Espas 20
System parkingowy Espas 20

Systemy parkingowe garażowe z System i urządzeniami Bft Espas 20 posiada bardzo dobry stosunek ceny do parametrów użytkowych, spełni oczekiwania nawet wymagających klientów.

Podstawowy skład systemu garażowego:

  • Dwa szlabany wjazdowy i wyjazdowy o wysokiej częstotliwości użytkowania
  • Dwie pętle indukcyjne do szlabanów
  • Dwa terminale wjazdowy i wyjazdowy
  • Pętle indukcyjne do terminali
  • Kasa parkingowa manualna do obsługi przez pracownika
  • Kasa automatyczna parkingowa monety banknoty za dopłatą płatność kartą kredytową

System może pracować bez kasy automatycznej z poborem opłat w kasie manualnej przez obsługę parkingu.
System parkingowy Espas 20 wyróżnia niska cena w stosunku do możliwości technicznych, możliwość rozbudowy systemu o następne wjazdy dokładanie kolejnych kas automatycznych.
Modułowość systemów pozwala na dostosowanie ich do specyfiki Twojego parkingu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do zarządców dużych przestrzeni parkingowych jak i właścicieli małych parkingów komercyjnych.
ESPAS 20 to rozwiązania dla średnich parkingów. Kolumna wjazdowa wydająca bilet, walidator dla obsługi, kolumna wyjazdowa. System typu OFFLINE czyli bez połączenia między urządzeniami. Informacje o czasie parkowania przenoszone są w kodzie na bilecie. Możliwość rozbudowy o kasę automatyczną. Przeznaczone dla średniej wielkości parkingów na kilkadziesiąt miejsc parkingowych np. parkingi prywatne, markety.