Automatyczny szlaban Came GT8

Szlaban Came GT8 został zaprojektowany do pracy przy dużych obciążeniach i bardzo intensywnej pracy, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagana jest długa i bezawaryjna praca na przejeździe.

Szlaban Came GT8
Szlaban Came GT8

Wysoką trwałość zapewnia obudowa wykonana ze stali ocynkowanej i lakierowanej lub ze stali nierdzewnej AISI 304.
Prędkość otwierania i zamykania od 4 do 8 sekund w zależności od długości ramienia. Szlabany dopasowane są do lewostronnego, jak i prawostronnego montażu.
Szlaban posiada semaforowe podświetlenie ramienia listwą LED (czerwone/zielone), możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia Led ramienia, oraz profil gumowy ochronny. Szlabanem steruje zaawansowana płyta sterująca ze złączami CXN BUS, protokołem MODBUS i technologią CAME CONNECT. Wytrzymałość takich szlabanów mieści się w przedziale od 2 do 5 milionów cykli MCBF, w zależności od wybranego wariantu urządzenia. Szlabany mogą być obsługiwane przy wykorzystaniu przycisku sterowniczego zamontowanego w portierni, pilotów, modułów GSM, Wi-Fi oraz SOS, klawiatur cyfrowych, czytników zbliżeniowych,

Napęd zasilany napięciem 24 V DC, ENKODER i ZAAWANSOWANA KONTROLA PRĘDKOŚCI ramienia.
Polecamy ten szlaban dla baz transportowych, dużych osiedli mieszkaniowych, parkingów firmowych, garaży podziemnych, parkingów przy centrach handlowych.

Wymiary szlabanu

Wymiary szlabanu came gt8
Wymiary szlabanu GT8

Dane techniczne szlabanu GT8:

Producent: Came
Stopień ochrony: IP54
Zasilanie: 230V 50/60 Hz
Zasilanie silnika: 24 V D.C.
Maksymalny pobór prądu: 1.1 mA
Moc maksymalna silnika: 240 W
Pobór mocy w trybie StandBy: 7 W
Moment siły: 600 Nm
Czas otwarcia: 4 – 8s
Cykl pracy: do 160 cykli/godz.
Temperatura pracy (°C): -20 – +55

Szlaban Came GT8