Szlabany parkingowe do systemów parkingowych

Szlabany parkingowe automatyczne do systemów parkingowych są sprawdzone w wielu lokalizacjach pod względem wytrzymałości w intensywnym użytkowaniu szybkości otwierania awaryjności.
Stosujemy szlabany parkingowe firm Beninca Bft Came Nice Faac.

Poniżej modele szlabanów parkingowych godnych polecenia:

Szlaban automatyczny Beninca EVA 5

Szlaban Beninca EVA 7
Szlaban Beninca EVA 7

Elektromechaniczny szlaban Beninca EVA5 i EVA7 do pracy intensywnej. Szlaban może być w wersji prawostronnej lub lewostronnej. Amperometryczne zabezpieczenie przed zgnieceniem. Ramię eliptyczne z wbudowanym profilem gumowym i możliwością wyposażenia w oświetlenie ledowe. Łatwy, szybki i niezawodny system wyważenia ramienia. Awaryjne zasilanie z akumulatora (opcja). Zintegrowana obudowa lampy. Trzy regulowane wyłączniki krańcowe w fazie otwarcia i zamknięcia. Intuicyjne programowanie centrali i obsługa szlabanu. Zasilanie 230V silnik 24V o dużym momencie obrotowym moc 300W.

Szlaban automatyczny Came Gard GT 8

Szlaban Came GT8
Szlaban Came Gard GT 8

Automatyczny szlaban Came Gard do pracy intensywnej z szeroką gamą akcesoriów dodatkowych, ramie do 8 m możliwość dodania oświetlenia ledowego ramienia. Owalne ramie aluminiowe jest odporne na silne podmuchy wiatru. Obudowa szlabanu GARD 8 wykonana jest z ocynkowanej i lakierowanej blachy. Czas potrzebny na otwarcie szlabanu regulowany 2-6s. Szlaban posiada wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym odbiornikiem radiowym.
Szlabany Came oferujemy z montażem lub bez montażu z dostawą na miejsce instalacji z dokładną instrukcją uruchomienia i regulacji parametrów szlabanu.

Szlaban Maxima Bft

Szlaban Bft Maxima
Szlaban Bft Maxima

Szlabany parkingowe automatyczne Bft Maxima ramie do 6 m szczególnie polecamy do systemów parkingowych Espass 20 i 30, są dostosowane do współpracy z terminalami wjazdowymi i wyjazdowymi oraz sterowania pętlami indukcyjnymi. Szlaban Bft Maxima Posiada wbudowany sterownik pętli indukcyjnych oraz możliwość stosowania szerokiej gamy dodatkowych urządzeń.
Wbudowana lampa ostrzegawcza oraz możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia ostrzegawczego ramienia.
Przekładnia wykonana całkowicie z metalu zapewnia wysoką trwałość 5000000 cykli do naprawy szlabanu.
Szlaban parkingowy Bft Maxima można wyposażyć w ramiona płaskie z gumami ochronnymi jak również ramiona tubowe odporne na silne wiatry. Przy montażu w niskich garażach podziemnych stosujemy ramie łamane o 180 stopni co zwiększa uniwersalność szlabanu.
Szlabany mają zasilanie 230 V silnik pracuje na bezpiecznym napięciu 24 V moc ok. 300W

Szlabany parkingowe autoryzowany dystrybutor Came BFT Beninca