Szlaban Bft

Szlabany parkingowe

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych są sprawdzone w wielu lokalizacjach pod względem wytrzymałości w intensywnym użytkowaniu szybkości otwierania awaryjności.

Stosujemy szlabany parkingowe firm Beninca Bft Came Nice Faac.

Poniżej modele szlabanów parkingowych godnych polecenia:

Szlaban automatyczny Beninca EVA 5

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban Beninca EVA5 i EVA7

Elektromechaniczny szlaban Beninca EVA5 i EVA7 do pracy intensywnej. Ramię może być zamontowane prawostronnie lub lewostronnie. Amperometryczne zabezpieczenie przed zgnieceniem. Ramię eliptyczne z wbudowanym profilem gumowym i możliwością wyposażenia w oświetlenie ledowe. Łatwy, szybki i niezawodny system wyważenia ramienia. Awaryjne zasilanie z akumulatora (opcja). Zintegrowana obudowa lampy. Trzy regulowane wyłączniki krańcowe w fazie otwarcia i zamknięcia. Intuicyjne programowanie centrali i obsługa szlabanu. Zasilanie 230V silnik 24V o dużym momencie obrotowym moc 300W.

Szlaban automatyczny Came G4040 Gard 4

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban Came Gard 4

Automatyczny szlaban Came Gard do pracy intensywnej z szeroką gamą akcesoriów dodatkowych, ramie do 4 m możliwość dodania oświetlenia ledowego ramienia. Owalne ramie aluminiowe jest odporne na silne podmuchy wiatru. Obudowa szlabanu GARD 4 wykonana jest z ocynkowanej i lakierowanej blachy. Czas potrzebny na otwarcie szlabanu regulowany 2-6s. Szlaban posiada wbudowaną centralę sterującą z jednokanałowym odbiornikiem radiowym.
Szlaban Came oferujemy z montażem lub bez montażu z dostawą na miejsce instalacji z dokładną instrukcją uruchomienia i regulacji parametrów szlabanu.

Szlaban Giotto Bft

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban automatyczny Bft Giotto

Szlabany automatyczne Bft Giotto ramie do 6 m szczególnie polecamy do systemów parkingowych Espass 20 i 30, są dostosowane do współpracy z terminalami wjazdowymi i wyjazdowymi oraz sterowania pętlami indukcyjnymi. Szlaban Bft Giotto Posiada wbudowany sterownik pętli indukcyjnych oraz możliwość stosowania szerokiej gamy dodatkowych urządzeń.
Wbudowana lampa ostrzegawcza oraz możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia ostrzegawczego ramienia.
Przekładnia wykonana całkowicie z metalu zapewnia wysoką trwałość ilość cykli 5000000.
W szlabanach Bft Giotto można stosować ramiona płaskie z gumami ochronnymi jak również ramiona tubowe odporne na silne wiatry. W niskich garażach podziemnych stosujemy ramie łamane o 180 stopni co zwiększa uniwersalność szlabanu.
Szlabany mają zasilanie 230 V silnik pracuje na bezpiecznym napięciu 24 V moc ok. 300W

Szlabany parkingowe autoryzowany dystrybutor Came BFT Beninca