Szlabany parkingowe

Szlabany parkingowe
Szlabany parkingowe do systemów parkingowych

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych są sprawdzone w wielu lokalizacjach pod względem wytrzymałości w intensywnym użytkowaniu szybkości otwierania awaryjności.

Stosujemy szlabany parkingowe firm Beninca Bft Came Nice Faac.

Poniżej modele szlabanów parkingowych godnych polecenia:

Szlaban automatyczny Beninca EVA 5

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban Beninca EVA5 i EVA7

Elektromechaniczny szlaban Beninca EVA5 i EVA7 do pracy intensywnej. Ramię może być zamontowane prawostronnie lub lewostronnie. Amperometryczne zabezpieczenie przed zgnieceniem. Ramię eliptyczne z wbudowanym profilem gumowym i możliwością wyposażenia w oświetlenie ledowe. Łatwy, szybki i niezawodny system wyważenia ramienia. Awaryjne zasilanie z akumulatora (opcja). Zintegrowana obudowa lampy. Trzy regulowane wyłączniki krańcowe w fazie otwarcia i zamknięcia. Intuicyjne programowanie centrali i obsługa szlabanu. Zasilanie 230V silnik 24V o dużym momencie obrotowym moc 300W.

Szlaban automatyczny Came G4040 Gard 4

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban Came Gard 4

Automatyczny szlaban Came Gard do pracy intensywnej z szeroką gamą akcesoriów dodatkowych, ramie do 4 m możliwość dodania oświetlenia ledowego ramienia. Owalne ramie aluminiowe jest odporne na silne podmuchy wiatru.
Szlabany Came oferujemy z montażem lub bez montażu z dostawą na miejsce instalacji z dokładną instrukcją uruchomienia i regulacji parametrów szlabanu.

Szlaban Giotto Bft

Szlabany parkingowe do systemów parkingowych
Szlaban automatyczny Bft Giotto

Szlabany automatyczne Bft Giotto ramie do 6 m szczególnie polecamy do systemów parkingowych Espass 20 i 30, są dostosowane do współpracy z terminalami wjazdowymi i wyjazdowymi oraz sterowania pętlami indukcyjnymi. Posiadają wbudowany sterownik pętli indukcyjnych oraz możliwość stosowania szerokiej gamy dodatkowych urządzeń.
Wbudowana lampa ostrzegawcza oraz możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia ostrzegawczego ramienia.
Przekładnia wykonana całkowicie z metalu zapewnia wysoką trwałość ilość cykli 5000000.
W szlabanach Bft Giotto można stosować ramiona płaskie z gumami ochronnymi jak również ramiona tubowe odporne na silne wiatry. W niskich garażach podziemnych stosujemy ramie łamane o 180 stopni co zwiększa uniwersalność szlabanu.
Szlabany mają zasilanie 230 V silnik pracuje na bezpiecznym napięciu 24 V moc ok. 300W